Krásne, sladké beruše a zelený jetel, vyrobené z lahodné bielej čokolády. Ozdobte akékoľvek torty, koláče, sušienky, cukrovinky a mnoho ďalšieho s týmito skvelými mušmi a šťastnými listami, ktoré sa hodia k mnohým príležitostiam, ako sú narodeniny detí, Silvester alebo záhradné párty.
Balenie obsahuje: 14 g
Zloženie: cukor, kakaové maslo (29,5 %), sušené plnotučné mlieko (23,5 %), emulgátor sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, kakaová hmota, kakaový prášok, farbivá: riboflavíny, pravý karmín, patentná modrá V.
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2386 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 570,1 kcal |
| Tuk | 39 g |
| - z toho nasýtených | 21,8 g |
| Sacharidy | 59 g |
| - z toho cukry | 55 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,2 g |
Nemecko
| Farba | červená |
| Kategória: | Čokoládové ozdoby a dekorácie |
| Výrobca | Gunthart |
| EAN | 4064285106488 |
| Kód produktu | 10648 |